Ali bize saz çalacak. Onu kurtaracağız !

Ali bize saz çalacak. Onu kurtaracağız !

 

ALİ YILDIRIM
Ali iki buçuk yaşında. Daha bir buçuk aylıkken SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulmuş. Bu hastalık kasların gelişimini engeleyen genetik bir hastalık ve tedavisi çok pahalı. Ali’nin durumu şu anda oldukça kritik ve dünyanın en pahalı olan ilacına ihtiyacı var iyleşmek ve yaşamak için.

Hep beraber Ali ve ailesine yardımcı olursak başarabilirler. Bu yüzden maddi ve manevi desteklerinizi bekliyoruz. Bunu bağış yaparak ve çevrenizdeki insanları bağış yapması için teşvik ederek sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarını takip etmek, postlarına yorum yapıp beğenmek ve paylaşmakta Ali’nin kampansanın duyulması ve yayılması için çok faydalı olur. Böylece Ali’nin de şansı daha çok artabilir.

Bu Pazar günü, yani 4 Nisan 2021 tarihinde saat 11:30’ta Ali bebeğin anne ve babasının, ileri gelen yol ve kanaat önderlerinin, sanatçıların, yerel esnafımızın ve destek veren ve vermek isteyen canlarımızın da konuk olarak katılacağı canlı yayınımıza sizi ama hepinizi bekliyoruz. Gelin Kanada’da yaşayan Aleviler olarak dayanışma gücümüzü gösterelim.

Ali bebeğimiz için bir damla olalım, bir umut olalım, Hızır olalım. Ali bize saz çalsın. 

Birleştikçe çoğalacak ve daha güçlü olacağız.

Saygılarımızla,

Yardım sayfasının linki:

https://taplink.cc/dreamof_ali

Yayın linkimiz:

Facebook Yayın Linkimiz

Lütfen, Facebook adresimizdeki etkinliğimizi önce “Gidiyorum” olarak işaretleyip, kendi hesaplarınızdan paylaşarak tüm arkadaş grubunuza davet göndermeyi unutmayın.

Saygılarımızla,

DİĞER SOSYAL MEDYA LİNKLERİMİZ :

  • WEB SAYFAMIZ

https://www.kanadaalevi.com

  • FACEBOOK SAYFAMIZ.

https://www.facebook.com/kanadaalevikulturmerkezi/

  • INSTAGRAM LİNKİMİZ

https://www.instagram.com/kanadaalevikulturmerkezi/