Ali bebek için elele !

Ali bebek için elele !

Ali Bebek_1

Ali Yıldırım
Ali iki buçuk yaşında. Daha bir buçuk aylıkken SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulmuş. Bu hastalık kasların gelişimini engeleyen genetik bir hastalık ve tedavisi çok pahalı. Ali’nin durumu şu anda oldukça kritik ve dünyanın en pahalı olan ilacına ihtiyacı var iyleşmek ve yaşamak için.

Hep beraber Ali ve ailesine yardımcı olursak başarabilirler. Bu yüzden maddi ve manevi desteklerinizi bekliyoruz. Bunu bağış yaparak ve çevrenizdeki insanları bağış yapması için teşvik ederek sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarını takip etmek, postlarına yorum yapıp beğenmek ve paylaşmakta Ali’nin kampansanın duyulması ve yayılması için çok faydalı olur. Böylece Ali’nin de şansı daha çok artabilir.

Bu Pazar günü, yani 21 Şubat 2021 tarihinde saat 1:30’ta Ali bebeğin anne ve babasının da konuk olarak katılacağı canlı yayınımıza siz canlarımızı ama hepinizi bekliyoruz. Gelin Kanada’da yaşayan Aleviler olarak dayanışma gücümüzü gösterelim.

Ali bebeğimiz için bir damla olalım, bir umut olalım, Hızır olalım. 

Birleştikçe çoğalacak ve daha güçlü olacağız.

Saygılarımızla

Yayın linkimiz: https://www.facebook.com/events/453120855734745/

Lütfen, Facebook adresimizdeki etkinliğimizi önce “Gidiyorum” olarak işaretleyip, kendi hesaplarınızdan paylaşarak tüm arkadaş grubunuza davet göndermeyi unutmayın.

Saygılarımızla,

 

DİĞER SOSYAL MEDYA LİNKLERİMİZ :

  • WEB SAYFAMIZ

https://www.kanadaalevi.com

  • FACEBOOK SAYFAMIZ.

https://www.facebook.com/kanadaalevikulturmerkezi/

  • INSTAGRAM LİNKİMİZ

https://www.instagram.com/kanadaalevikulturmerkezi/